KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12555652
nr 1255 5652
M Jern, signerad, Blomsterstilleben. Olja på pannå, 51x40
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 maj 2019
kl 20:12:26
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)